• 1
  • 2

Logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zebranie Walne Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania

 

31 Maja 2010 r. w Sali 101 Urzędu Miejskiego w Wieluniu odbyło się drugie w tym roku. Walne Zgromadzenie członków LGD "Ziemia Wieluńska".

Czytaj więcej: Zebranie Walne Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania

A może by tak...

 

Zobacz reportaż wyemitowany 6 maja 2010 roku w TVP Łódź.

Reportaż TVP o Lokalnej Grupie Działania

 

29 kwietnia Lokalna Grupa Działania miała przyjemność gościć na swoim terenie znaną z TVP Łódź reporterkę i prezenterkę Magdalenę Michalak wraz z ekipą.

Czytaj więcej: Reportaż TVP o Lokalnej Grupie Działania

Zebranie Walne - 18.03.2010

 

Zebranie Walne członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Ziemia Wieluńska".

Czytaj więcej: Zebranie Walne - 18.03.2010

LISTA RANKINGOWA WNIOSKÓW - NABÓR II/2010 - "Odnowa i rozwój wsi"   

Posiedzenie Rady Programowej w sprawie wyboru opracji


Uprzejmie informujemy, że w dniu 6 września 2010 r. o godz. 14.00 w Urzędzie Miejskim w Wieluniu, odbędzie się posiedzenie Rady Programowej w sprawie wyboru opracji, które wpłynęły w trakcie Naboru nr II/2010 w ramach działania 413 Wdrażania lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania Odnowa i rozwój wsi.

Czytaj więcej: Posiedzenie Rady Programowej w sprawie wyboru opracji

Drugie posiedzenie Rady Programowej i ostateczna lista rankingowa


Dnia 15 czerwca 2010r. odbyło się posiedzenie Rady Programowej w sprawie ponownej oceny wniosków do dofinansowania, w sprawie której złożono odwołanie od decyzji Rady. Rada zapoznała się z argumentami wnioskodawcy i podjęła ostateczną uchwałę zatwierdzającą listę wybranych i niewybranych wniosków o dofinansowanie.

Czytaj więcej: Drugie posiedzenie Rady Programowej i ostateczna lista rankingowa

Drugie posiedzenie Rady Programowej w celu wyboru operacji


Zebranie odbędzie się dnia 15.06.2010 r. o godz. 13.00 w Urzędzie Miejskiem
w Wieluniu, Plac Kazimierza Wielkiego 1 (Ratusz), sala nr 11.

czytaj dalej...

Lista rankingowa wniosków o przyznanie pomocy finansowej - maj 2010


Rada Programowa LGD - Ziemia Wieluńska w dniu 20 maja 2010 r. dokonała oceny wniosków złożonych w ramach Działania 4.1/413-Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania: Małe Projekty pod względem zgodności z Lokalną Strategią Rozwoju oraz Lokalnymi kryteriami oceny.

Czytaj więcej: Lista rankingowa wniosków o przyznanie pomocy finansowej - maj 2010

Posiedzenie Rady Programowej - maj


Informacja na temat posiedzenia Rady Programowej w celu wyboru operacji. Zebranie odbędzie się dnia 20.05.2010 r. o godzinie 13.00 w Urzędzie Miejskim w Wieluniu, Plac Kazimierza Wielkiego 2, I piętro, sala nr 101.
kliknij poniżej, aby powiększyć:

Czytaj więcej: Posiedzenie Rady Programowej - maj

Nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" w zakresie operacji: Małe Projekty


Dyrektor Departamentu Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich z upoważnienia Zarządu Województwa Łódzkiego informuje o możliwości składania za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Ziemia Wieluńska" wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "413 - Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" w zakresie "Małe projekty" tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach osi 3 ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej operacji objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Czytaj więcej: Nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" w...

Ważna informacja dla beneficjentów działania "Odnowa i rozwój wsi"


Biuro LGD "Ziemia Wieluńska" informuje iż otrzymało pismo z Departamentu Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi z prośbą o nierozpoczynanie naborów w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" wdrażanego przez oś 4 Leader do dnia wejścia w życie rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju wsi zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" objętego PROW na lata 2007-2013.

Lista rankingowa wniosków o przyznanie pomocy finansowej


Rada Programowa LGD - Ziemia Wieluńska w dniu 26 stycznia 2010 r. dokonała oceny wniosków złożonych w ramach Działania 4.1/413-Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania: Małe Projekty pod względem zgodności z Lokalną Strategią Rozwoju oraz Lokalnymi kryteriami oceny.

Czytaj więcej: Lista rankingowa wniosków o przyznanie pomocy finansowej

Posiedzenie Rady Programowej


Informujemy o terminie posiedzenia Rady Programowej w celu wyboru operacji w związku z zakończeniem Naboru nr 1 w ramach Oś 4 Leader PROW 2007-2013 DZIAŁANIE 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów.

Starsze wiadomości dotępne są na poprzedniej wersji strony

 

www.ziemiawielunska.pl/archiwum

 Copyright © 2015 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Wieluńsko - Sieradzka" - www.zw-s.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.